Диспетчерська підтримка 24 / 7

Власний Диспетчерський центр Групи компаній ХАЙТЕД готовий повністю взяти на себе турботи, пов'язані з експлуатацією Вашого обладнання. Наші фахівці в цілодобовому режимі контролюватимуть роботу енергетичних установок, повідомляти Вам про стан системи, а також під час попереджати аварії і оперативно діяти у разі виникнення поломок.

У нашому розпорядженні спеціальні аварійні бригади інженерів і техніків, готових у будь-який час виїхати на Ваш об'єкт і вирішити будь-які завдання - від стандартної діагностики і ремонту моторів Perkins до виконання складного комплексу робіт, пов'язаних з функціонуванням величезних енергетичних систем на основі дизель-генераторних і газо-поршневих установок . Інженери ХАЙТЕД виїжджають до замовника на особливих аварійних автомобілях, в яких є весь необхідний інструментарій, що перетворює їх на справжні мобільні ремонтні майстерні.

Фахівці ХАЙТЕД завжди на зв'язку

 • Професійне консультування з технічних питань
 • Усунення неполадок віддалено
 • Цілодобова робота

Зверніться до нас: +38 (044) 501-91-17

Аварійні бригади

Наш досвід показує, що неполадки в роботі енергетичної системи будь-якого об'єкта можуть обернутися серйозними збитками. Саме тому ми організували роботу аварійних бригад таким чином, щобв будь-яку хвилину, вдень або в ночі, в робочий день чи вихідний, Ви могли звернутися в ХАЙТЕД за допомогою.

Технічні фахівці ХАЙТЕД в повному обсязі володіють як теоретичними знаннями, так і практичними навичками з обслуговування та ремонту електростанцій WattStream, 2G, Mitsubishi і двигунів Perkins. Пройшовши курси підвищення кваліфікації в Навчальному центрі ХАЙТЕД і багаторазово застосувавши отримані навички на практиці, наші інженери оперативно справляються з будь-якими проблемами, незалежно від їх складності.

Ми завжди готові приїхати на Ваш об'єкт

 • Одночасне чергування декількох аварійних команд
 • Професійна діагностика обладнання
 • Ремонтні роботи безпосередньо на об'єкті
 • Весь необхідний інструментарій в кузові аварійного автомобіля
 • Проведення позапланового технічного обслуговування і пусконалагоджувальних робіт

Організація віддаленого моніторингу

Диспетчерський центр ХАЙТЕД укомплектований найсучаснішою апаратурою для забезпечення контролю над функціонуванням електростанцій, які включені в систему дистанційного моніторингу. Технічні фахівці мають багатий досвід і всі необхідні знання, щоб грамотно проконсультувати Вас і запропонувати оптимальне рішення: віддалено проінструктувати з виниклої проблеми для усунення збою самостійно або направити ремонтну бригаду. Консультанти також готові дати рекомендації з налагодження енергетичного устаткування і принципам його правильної експлуатації.

Ваша енергетична система постійно під нашим контролем

 • Спостереження за роботою електростанцій 24 години 7 днів на тиждень
 • Своєчасне інформування замовника про зміни будь-яких показників функціонування енергетичної системи (sms, e-mail, телефон)
 • Самостійна перевірка дієздатності устаткування замовником (sms або телефонний запит)
 • Контроль роботи енергетичних установок online