Perkins - the heart of every great machine

Сервіс

Сервісне обслуговування

Група компаній ХАЙТЕД має багаторічний досвід плідної співпраці зі своїми замовниками. Постійна увага до потреб клієнтів стало запорукою нашого успіху, дозволяючи пропонувати тільки затребувані послуги і підтримувати стабільно високий рівень сервісу.

Наша компанія володіє необхідною інфраструктурою для кваліфікованого технічного обслуговування і ремонту дизельних і газових електростанцій. В роботі ми застосовуємо виключно оригінальні запасні частини і видаткові матеріали, а також спеціальний інструмент. Власні ремонтні бази, оснащені всім необхідним, і колектив досвідчених інженерів гарантують Вам чудовий рівень обслуговування та якість робіт, строго відповідне вимогам виробників обладнання. Такий підхід дозволяє повноцінно експлуатувати енергетичне обладнання на протязі всього терміну служби.

Довіряючи Ваше обладнання професійної інженерної команді ХАЙТЕД, Ви можете бути впевнені, що воно прослужить максимально довго і ефективно!

Послуги

А так же
  • Розробка специфікацій
  • 3D моделювання двигунів
  • Створення прототипів
  • Модернізація та адаптація двигунів Perkins

Диспетчерський центр ХАЙТЕД 24/7

Всі технічні роботи здійснюються професійними інженерами і техніками, які навчені і атестовані в навчальних центрах FG Wilson і Perkins. Технічна підтримка з можливістю організації віддаленого моніторингу дозволить Вам отримати впевненість у тому, що роботу енергетичної системи Вашого об'єкта цілодобово контролюють грамотні фахівці, які оперативно проінформують Вас про можливі неполадки і допоможуть запобігти аварійним ситуаціям.

У разі необхідності професійні тренери ХАЙТЕД проведуть навчання фахівців замовника в сертифікованому Навчальному центрі «Хайтед» або безпосередньо на об'єкті.

Щоб отримати повну інформацію з питань сервісного супроводу та ремонту обладнання, будь ласка, заповніть відповідну заявку на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами.

Диспетчерський центр виконує наступні функції:

  • Контроль над роботою від даленого енергетичного устаткування
  • Моніторинг і диспетчеризація енергетичної системи на об'єкті замовника
  • Технічне консультування 24 години 7 днів на тиждень, дистанційна ліквідація збоїв роботі енергетичних установок
  • Терміновий виїзд аварійних бригад для діагностики і ремонту електростанцій
  • Сервісне обслуговування, термінові ремонтні роботи для відновлення дієздатності енергообладнання.
Відправити запит

Найближчим часом наш менеджер
зв'яжеться з Вами та надасть всю
необхідну інформацію.

* — обов'язково заповніть
Відправити запит