Двигуни для судів

Дизельні двигуни Perkins Sabre - унікальна пропозиція на світовому ринку суднобудування, яке з'явилося завдяки співробітництву двох світових компаній - лідерів ринку Perkins і Sabre, що об'єднали всі свої розробки і досвід в галузі двигунобудування, інжинірингу та дизайну.

Більше 75 років компанія Perkins відома в усьому світі як лідер у галузі двигунобудування. А компанія Sabre Engines Ltd привнесла свій досвід і розробки у сфері суднового дизайну і його застосування. Спільним результатом став запуск широкої лінійки як головних суднових двигунів для яхт і для судів комерційного призначення, так і допоміжних суднових двигунів. В порівнянні з двигунами інших виробників двигуни Perkins Sabre мають ряд найважливіших переваг в потужності, надійності, екологічності та низькій вартості експлуатації.

Сьогодні багато виробників і власники яхт, катерів та інших судів вибирають двигуни Perkins Sabre. двигуни Perkins Sabre люблять за їх надійність і довговічність, їх використовують в навколосвітніх регатах і подорожах.

Важливою перевагою двигунів Perkins Sabre є програма підтримки продукції. Дана програма включає в себе як активну участь в проектуванні силової установки судна та встановлення самого двигуна, так і комплекс заходів, що передбачає кваліфіковане обслуговування двигунів в будь-якій частині світу і в зручний для клієнта час. якісне обслуговування надається через дистриб'юторську мережу, що налічує більше 130 дистриб'юторів в 180 країнах світу. поза Залежно від того, чи потрібне провести інженерну експертизу або ідентифікувати деталь і замовити її, провести діагностику двигуна або надати технічну інформацію, дистриб'ютор оперативно виконає будь-яку роботу в будь-якій частині світу відповідно з жорсткими стандартами Perkins Sabre.

З 2011 року офіційним дистриб'ютором двигунів Perkins Sabre на території України є компанія «Хайтед». Завдяки своєму успішному багаторічному досвіду роботи з двигунами Perkins, наявності сервісного центру та регіонального навчального центру, компанія «Хайтед» була обрана дистриб'ютором і суднових двигунів Perkins Sabre.